Fotogalerie

aneb jak šla léta s KoRH

Další fotky KoRH a kamarádů najdete ve velké fotogalerii KoRH.

Tréninky - Mlaty

Rok 2003 a úplné začátky tehdy ještě neoficiálního klubu se nesly ve znamení „mlat“ a „countera“, což byly v podstatě první dřevárnické tréninky. Začínali jsme u Godrika na zahradě, která nám ale brzo začala být malá, a tak jsme se přesunuli na červený kopec. Ten nám nakonec dal i název. Většinou jsme trénovali na místě, které jsme nazvali de_studánka.

Bitvy 2004

Už jako Knights of Red Hills jsme na jaře 2004 vyrazili na svoji první akci - Bitvu o Pětivěží v Bílovicích. Následoval Tichý hvozd, pro nás nezapomenutelný Mariánský les spojený s důvěrným seznámením s nočním nádražím, první Gothic, a další hromada akcí.

Bitvy 2005

Rok 2005 přinesl rozmach klubu a my jsme se zůčastnili jak hromady malých a středních akcí tak i obou BPAček a Pána prstenů. První fotky jsou právě z B5A a po něm Bitva na pláni Dagorlad a Prorokova věštba. Ani v roce 2005 jsme nepřestali s tréninky (na fotkách přátelák se SSM). Dál je to (tentokrát moravské) BPA a galerii uzavírá skvělé Zanfasovo prokletí.

LARPy 2006

Přestože v roce 2006 jsme se zúčastnili pouze tří akcí, nejintenzivněji poznamenaly další směřování klubu. Krom Cor Mortifera, které na fotkách nemáme, to byly Zlenice a Thief. Zlenice spolu s komunitou serveru DraciDoupe.cz dopadly na výbornou, a to i přes to, že většina hráčů byla na své vůbec první dřevárně. Karavana sice nakonec byla rozprášena, ale zážitky to zastínit nedokázalo. Sláva Al-líhovi. Následoval Thief, o kterém by se daly napsat stohy textu, ale fotky snad řeknou ze všeho nejvíc.

LARPy 2007

Účast klubu na akcích v roku 2007 není nikterak velká, ovšem provozovali jsme spoustu jiných aktivit jako je organizace Betatestu a točením traileru k němu. Celkově jsme se prozatím zúčastnili 3 LARPů. Z Noci v Židenicích bohužel fotky nejsou, na Zlenicích jsme opět obhajovali jedinou správnou víru v Allíha a do třetice již zmíněný náš LARP Betatest, z kterého příliš fotek nemáme, za to málo děkujeme Imendovi.

2008

Rok 2008 jsme začali pěti tréninky s Plamennou legií a dalšími hosty. Následoval Svět zlodějů, kde jsme hájili zájmy Žebráckého krále. Dále jsme se zúčastnili středověké dřevárny z dílny Dračích jezdců a také jejich družinovky Gothic. Chyba by byla nezmínit první ročník bitvy Heroes v Kohoutovicích. Konec sezóny byl opět ve znamení dřevárny Dračích jezdců Šlechtické dědictví.

2009

Rok 2009 jsme zahájili vítězným tažení proti Francouzům a smrdutým Skotům za osvobození Anglie na bitvě Válka růží ve Střelicích. Následoval opět Gothic a druhý ročník bitvy Heroes tentokrát o dračí srdce. V srpnu přišel dlouho očekávaný LARP Soumrak organizovaný naším klubem. Poté jsme dobrovolně odjeli do Znojma zkoumat situaci za barikádou na již třetí Svět zlodějů. Stejně jako jsme rok začali, i jsme ho zakončili na Střelickém poli pod rudou vlajkou Rytíře Mahtara z Kralic.

2010

Akce klubu

Krom organizace a hraní dřeváren klub organizuje již tradiční každoroční Den deskových her. Na fotkách jsou první (neoficiální) a druhé deskovky a soustředění na Kratizně (2005). To se z počátečního dřevárnického soustředění vyvinulo spíš jako soustředění na organizaci a tak jsme si každý měli za ten týden možnost zahrát čtyři malé dřevárny.

KoRH na Facebooku | Vygenerováno za 0.011 sekund - Design by Godric © KoRH 2003-2023