Akce Klubu

Námi pořádané

Historicky první námi pořadaná akce byla bitva Dýka krve, která proběhla 20. listopadu 2005 na Červeném kopci. Autorem nápadu byl Martin Kaláb a na akci se podílel v podstatě celý klub. Akce dopadla docela průměrně a nesmazatelně se zapsala do historie klubu.

Až téměř za rok, 29. září 2006, následovala další akce: LARP Alfatest, který se uskutečnil v Divišově čtvrti v Brně. Akce vznikla jako pocta Garrettovu LARPu Thief, který si svou atmosférou a nábojem vydobyl také místo v historii klubu. Autorem byl Godric spolu s Manikem, další členové KoRH se na akci podíleli jako hráči. I přes to, že reakcí bylo málo, akce splnila to co se od ní očekávalo a poskytla dobrý základ pro pokračování.

Pokračování neslo název LARP Betatest a odehrálo se v Boskovicích 4. srpna 2007 i přes organizátorské problémy akce sklidila kladné ohlasy a tak měla pokračovat akcí LARP Další ročník konané 30. srpna 2008. Bohužel Další ročník byl z důvodu nedostatku hráčů zrušen a materiály pro něj se použili až rok po té na dvoudenní akci nesoucí název LARP Soumrak, který proběhl 4. září 2009 už tradičně opět v Boskovicích. Reakcí se našlo jak hodně pozitivních, tak i něco málo negativních. Vesměs jsme si to všichni užili a my, organizátoři, jsme zjistili, že s tvorbou LARPů se máme stále kam posouvat.

Chystáme se:

HZNM con

Festival | Datum: 6.-8.7.12 | Místo: | Pořadatel: Společnost organizátorů

Gamecon 2012

Con | Datum: 19.-22.7.12 | Místo: Holešov | Pořadatel: Gamecon, o.s.

Gothic IX: Znamení smrti

Družinovka | Datum: 27.-29.7.12 | Místo: Střelice | Pořadatel: Dračí Jezdci

Zúčastnili jsme se:

2012

Jméno Datum Místo Pořadatel Účastníků Typ akce
Komorní Třebíč 20.-22.5. Třebíč Halahoj, o.s. cca 50 Festival
Odraz 2012 30.-31.4. Blansko Moravian LARP, o.s. 40 Konference
Úsvit jara 3.3.20 Brno Moravian LARP, o.s. 120 Bitva
Larp workshop 24.-26.2. Choceň Zak 20 Dílna

2011

Jméno Datum Místo Pořadatel Účastníků Typ akce
Setkání LARP.cz 10.12. Brno Moravian LARP, o.s. 60 Konference
Porta Rossa 4.-6.11. Lipnice nad Sázavou Porta Rossa org. 100 LARP
Křížová výprava 22.10. Střelice Dračí Jezdci 80 Bitva
Gothic 26.-31.7. Střelice Dračí Jezdci 40 Družinovka
Gamecon 2011 21.-24.7. Česká Třebová Gamecon, o.s. 350 Con
HZNM con 8.-6.7. Letohrad Společnost organizátorů 25 Con
Posel smrti 27.-29.5. Tři Studně Černobor 25 LARP
Heroes 5: Melodie války 6.-8.5. Vysoké Popovice Rogue 100 Bitva
Odraz 2.11 15.-17.4. Horní Bradlo Mad Fairy 72 Konference fotky Odraz 2.11
Hlídky LARP A.D. 2011 1.-10.4. Brno Alwin LARP fotky Hlídky LARP A.D. 2011
Veletrh larpu 2011 1.-2.4. Brno Moravian LARP, o.s. 100 Veletrh fotky Veletrh larpu 2011
Komorní Třebíč II. 19.-21.2. Třebíč CoM, Halahoj, ERA 60 LARP

2010

Jméno Datum Místo Pořadatel Účastníků Typ akce
Matrix LARP 5.-6.11. Pardubice Darien + Newman 20-30 LARP
Gothic VII 10.-15.8. Střelice u Brna Dračí Jezdci cca 40 Družinovka
Za oponou (org) 16.7. Česká Třebová KoRH 25 LARP
Gamecon 2010 15.-18.7. Česká Třebová Gamecon, o.s. 350 Con fotky Gamecon 2010
Kolkolem 11.6. Brno Court of Moravia, o.s. 20 Městská hra
Arkánum - Až slunce zapadne 22.-23.5. Pardubice Khelben 30 LARP
Bitva u Grunwaldu 10.4. Střelice u Brna Dračí jezdci 100 Bitva
Hlídky Larp A.d.2010 2.-11.4. Brno Alwin 40 LARP
Odraz 26.-28.3. Štědronín Tempus ludi, o.s. 100 Konference fotky Odraz
Meeting organizátorů LARPu (org) 20.2. Brno KoRH 12 Setkání fotky Meeting organizátorů LARPu (org)

2009

Jméno Datum Místo Pořadatel Účastníků Typ akce
Bitva 4 pánů 17.10. Střelice u Brna Dračí jezdci 100 Bitva fotky Bitva 4 pánů
Svět zlodějů: Za barikádou 26.9. Znojmo Darien a Newman cca 70 LARP fotky Svět zlodějů: Za barikádou
Soumrak (org) 6.-8.9. Boskovice KoRH 70 LARP fotky Soumrak (org)
LARP Alianční 29.8. Týnec nad Sázavou Quadrix 10 LARP
Gothic VI - Bylo Nebylo 4.8. Střelice u Brna Dračí jezdci 45 Družinovka fotky Gothic VI - Bylo Nebylo
Heroes V - Dračí srdce 27.6. Brno-Kohoutovice Rogue cca 100 Bitva fotky Heroes V - Dračí srdce
Válka růží 4.4. Střelice u Brna Dračí jezdci cca 120 Bitva fotky Válka růží

2008

Jméno Datum Místo Pořadatel Účastníků Typ akce
Šlechtické dědictví 18.10. Střelice u Brna Dračí jezdci cca 70 Bitva fotky Šlechtické dědictví
Heroes V 11.10. Brno-Kohoutovice Rogue cca 60 Bitva fotky Heroes V
Země snů 9.8. Písek Daysir a Digrein cca 55 Svět
Gothic V 29.7. Střelice u Brna Dračí jezdci cca 40 Družinovka fotky Gothic V
Svět zlodějů: Křehká rovnováha 2.-4.5. Znojmo Darien a kolektiv 70 LARP fotky Svět zlodějů: Křehká rovnováha
Stoletá válka 12.4. Střelice u Brna Dračí jezdci cca 60 Bitva fotky Stoletá válka

2007

Jméno Datum Místo Pořadatel Účastníků Typ akce
Svět zlodějů: Mračna se stahují 28.-30.9. Znojmo Darien a kolektiv 53 LARP fotky Svět zlodějů: Mračna se stahují
Betatest (org) 4.-5.8. Boskovice KoRH 50 LARP
Zlenice 21.-24.6. Čisovice Erienští - ASF cca 300 Svět fotky Zlenice
Noc v Židenicích 10.3. Brno-Židenice Margold + Gnollové cca 35 Družinovka

2006

Jméno Datum Místo Pořadatel Účastníků Typ akce
Alafatest (org) 28.9. Brno KoRH cca 25 LARP
Cor Mortiferum 2 9.-10.9. Loštice Dagon cca 30 LARP
Český Pán Prstenů 5.-7.7. Příbram na Moravě dohady cca 700 Bitva fotky Český Pán Prstenů
Zlenice 2006 21.-25.6. Čisovice Erien + ASF cca 400 Svět fotky Zlenice 2006
Bitva o Esperiolský hvozd 13.5. Bílovice nad Svitavou Margold cca 120 Bitva
Bitva o Edgard 7.-9.4. Čebín u Tišnova dohady cca 200 Bitva fotky Bitva o Edgard
Thief III: Stíny noci 7.-9.4. Třebíč Garett, Murdoc, PJ cca 100 LARP fotky Thief III: Stíny noci
Bitva o Sobulen 1.4. Soběšice Margold a spol. 50 Bitva fotky Bitva o Sobulen

2005

Jméno Datum Místo Pořadatel Účastníků Typ akce
PEKLO aneb cesta jenom tam 10.12. Bílovice nad Svitavou Gnollové Zagramských plání cca 20 Družinovka
Armagedon V. - Zkáza 26.11. Bašta (Obec Česká) Baštýři 70 Bitva fotky Armagedon V. - Zkáza
Tažení světem Gothica 29.10. Střelice Dračí Jezdci 8 + 20CP Svět fotky Tažení světem Gothica
The World of Darkness 22.10. Brno-město Thorosar, Andy, Anor cca 50 LARP
Válka o Cintru 23.-25.9. Šiškovice (Chrudim) RK Glaurung 200 Bitva fotky Válka o Cintru
Bitva pěti armád 16.-18.9. Krnov Ameba 700 Bitva fotky Bitva pěti armád
Gothic II 23.7. Strělice u Brna Dračí jezdci 40 Družinovka
Moravský Pán Prstenů 24.-26.6. Baldovec Žoldáci havrana 500 Bitva fotky Moravský Pán Prstenů
Tichý Hvozd 18.6. Svitavy Zacharyáš a Nellmegil cca 50 Bitva
Bitva o Zagramské pláně 11.6. Bílovice nad Svitavou Gnollové Zagramských plání cca 30 Bitva
Země Nikoho 4.6. Střelice u Brna Dračí jezdci cca 60 Bitva
Azacharův rituál 28.5. Bašta (obec Česká) Regin-Bašta cca 50 Bitva fotky Azacharův rituál
6. Bitva pěti armád 20.-22.5. Doksy roverský kmen Kejklíři a přátelé 1000 Bitva fotky 6. Bitva pěti armád
Bitva na pláni Dagorlad 15.4. Les u Soběšic KoprFighters cca 50 Bitva fotky Bitva na pláni Dagorlad
Prorokova věštba 2.4. Les u Soběšic Řád bílého Stromu cca 100 Bitva fotky Prorokova věštba
Zanfasovo prokletí 26.3. Střelice u Brna Dračí jezdci 30 + CP Družinovka fotky Zanfasovo prokletí
Poslední Bitva Středozemě 12.2. Červený kopec Vulpes Knajpes cca 50 Bitva

2004

Jméno Datum Místo Pořadatel Účastníků Typ akce
Bitva o Kraj 18.12. Brno - Lesná (u rozvodny) Ebrii Barbari cca 80 Bitva fotky Bitva o Kraj
Černobílá bitva 11.12. Les u Soběšic Řád bílého Stromu cca 30 Bitva
Armagedon III - vzpoura 27.11. Bašta (obec Česká) Baštýři cca 120 Bitva fotky Armagedon III - vzpoura
Dýka krve (org) 17.11. Červený kopec KoRH 40 Bitva fotky Dýka krve (org)
Bitva o princeznu Brunetku 30.10. Červený kopec Ochránci Avalonu, Vulpes Knajpes cca 50 Bitva fotky Bitva o princeznu Brunetku
Bitva o Morii 23.10. Moravany Bivoj od Bobravy 30 Bitva
Thaden 04 9.10. Brno - Lesná (u rozvodny) Arkan, Laeg a spol. cca 100 Bitva
Bitva pěti armád na Moravě 24.-26.9. Krnov Bagr (AMEBA) cca 1000 Bitva
Bitva o Zemi Trolího Kamene 4.9. Střelice u Brna Mahtar a Bukec min.50 Bitva
Hledání Wyrdstounů 29.8. Bašta (obec Česká) Dexter a Spol. 5 družin po 6 Družinovka
Gothic - Bitva o Khorinid 22.7. Střelice u Brna Mahtar a Bukec Min. 40 Bitva fotky Gothic - Bitva o Khorinid
Bitva v Mariánském lese 2.-4.7. Kroměříž Liška, spol. skřetů a Temný Harad (DAK) cca 100 Bitva fotky Bitva v Mariánském lese
Tichý hvozd 22.5. Svitavy Zacharyas a Nellmegil 50 Bitva fotky Tichý hvozd
Bitva o Pětivěží 10.4. HLP Sinwar cca 150 Bitva fotky Bitva o Pětivěží
KoRH na Facebooku | Vygenerováno za 0.022 sekund - Design by Godric © KoRH 2003-2020